GYMBEAM NERO FAT BURNER 120 KAPS.

GymBeam GymBeam

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

32,00 €

PAKUOTĖJE – 120KAPS. (60 PORCIJOS PO 2KAPS.)

VIENOJE PORCIJOJE (2KAPS.) YRA:
CHITOSTANO 60MG

ALFA LIPOLINĖS RŪGŠTIES 50MG

BEVANDENIO KOFEINO 200MG

BROMELAINO 80MG

BALTOSIOS ARBATOS EKSTRAKTO 80MG

JUODOSIOS ARBATOS EKSTRAKTO 80MG

ŽALIOSIOS ARBATOS EKSTRAKTO 20MG

-EPIGALOKETECHINO GALATAS 36MG

-KOFEINAS 12MG

ŽALIOSIOS KAVOS EKSTRAKTAS 320MG

-CHLOROGENO RŪGŠTIS 1023MG

-KOFEINAS 9,6MG

L-KARNITINAS 200MG

MAKOS ŠAKNŲ EKSTRAKTAS 100MG

SUDEDAMOSIOS DALYS:

ŽALIOJI KAVOS EKSTRAKTAS, KAPSULĖ (ŽELATINA), BEVANDENIS KOFEINAS, L-KARNITINAS, MALTODREKSTINAS, ŽALIOSIOS ARBATOS EKSTRAKTAS, MAKA ŠAKNŲ EKSKTRAKTAS, BROMELAINAS, BALTOSIOS ARBATOS EKSTRAKTAS, JUODOSIOS ARBATOS EKSTRAKTAS, CHITOSTANAS, ALFA LIPOLINĖ RŪGŠTIS, BIRUMĄ GERINANTI MEDŽIAGA (SILIKONO DIOKSIDAS, TRIKALCIO FOSFATAS).

VARTOJIMAS: VARTOTI DVI KAPSULES PRIEŠ FIZINĮ KRŪVĮ, O NE SPORTO DIENOMIS VIENA RYTE SU MAISTU, ANTRA KAPSULĘ PIETŲ VALGYMO METU.

ĮSPĖJIMAI: LAIKYTI SAUSOJE VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. MAISTO PAPILDAS NETURĖTŲ BŪTI VARTOJAMAS KAIP MAISTO PAKAITALAS.

PRIEŠ PRADEDANT VARTOTI REKOMENDUOJAME PASIKONSULTUOTI SU TRENERIU, SPORTO GYDYTOJU ARBA MITYBOS SPECIALISTU. NEVIRŠYTI REKOMENDUOJAMOS PAROS NORMOS.

GERIAUSIA IKI: ŽIŪRĖTI ANT PAKUOTĖS.

GAMINTOJAS: GYMBEAM S.R.O. JUŽNA TRIEDA 56, 04001 KOŠICE, SLOVĖNIJA

Accept

Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite ČIA