Pasirinkite Jums patogiausią prekių atsiėmimo/pristatymo būdą:

  • Pristatymą į namus ar biurą;
  • Pristatymą į DPD siuntų taškus
  • Atsiėmimą bet kuriame „Lietuvos pašto“ skyriuje;
  • Produktų atsiėmimą Kaune.

Mūsų el. parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą.

-

DPD kurjerisDPD siuntų taškas
Atsiėmimas Kaune

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (8 - 18* val. darbo dienomis). Kurjeris iš anksto susisieks su Jumis ir sutarsite Jums tinkantį laiką bei vietą.

Atsiimkite prekes Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Siuntų taške. DPD Siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią DPD Siuntų tašką iš sąrašo čia.

Atsiimkite prekes patys Kaune, (ruošiama)

€2,50 arba nemokamai, kai užsakymo suma virš €49,00 €58,00€1,50 arba nemokamai, kai užsakymo suma virš €49,00 €58,00Nėra papildomų mokesčių
Atsiskaitymas grynaisiais atsiimant prekes + €1,00-Atsiskaitymas grynaisiais atsiimant prekes be papildomų mokesčių

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu. Siuntos į Kuršių Neriją siunčiamos atskiru susitarimu.

* Šiuose Lietuvos miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Utena, Marijampolė, Tauragė, Telšiai galima pasirinkti pristatymo laiko intervalą au 8-14, 14-18, 18-22 (darbo dienomis). 

 

Pristatymas Europoje

Orientacinės kainos siunčiant į kitas šalis registruota pirmenybine siunta:

Siuntos kurjeriu Siuntos iki 3 kgSiuntos 3-20 kg
Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Lenkija, Liuksemburgas, Suomija, Olandija, Prancūzija, Slovakija, Vokietija€ 23,00€ 29,00
 Didžioji Britanija, Italija, Slovėnija, Švedija, Vengrija€ 28,00€ 32,00
 Airija, Bulgarija, Graikija, Ispanija, Portugalija, Rumunija€ 44,00€ 49,00
Siuntos paštu Siuntos iki 2 kg
Siuntos virš 2 kg
ES šalys: Airija, Anglija (UK), Begija, Danija, Estija, Ispanija, Italija, Latvija, Lenkija, Olandija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Vokietija ir kitos

€9,00

€19,00-€31,00

 Norvegija

€13,00

€21,00-€33,00

Dėmesio! Jums atlikus užsakymą į užsienį individualiai paskaičiuosime ir atsiųsime galutinę pristatymo kainą, kuri gali būti šiek tiek mažesnė ar didesnė už nurodytas orientacines kainas.

Klauskite

Iškilo papildomų klausimų? Rašykite mums arba susisiekite telefonu 8-6********


Accept

Tam, kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite ČIA